Adam Swodczyk<br>pon.-pt.  godz.  7-18

Adam Swodczyk
pon.-pt. godz. 7-18

34 390 67 38

609 022 808

adam@hfcd.pl
adam.swodczyk@hfcd.pl

Gwarancja i zwroty

ZWROT TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNY

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.(Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) konsumentowi przysługuje prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie do 10 dni od wydania towaru.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z przysługującego im prawa prosimy o zapoznanie się z szczegółami ustawy i przesłanie informacji o odstąpieniu od zakupu wraz z towarem z zachowaniem terminów przewidzianych przez ustawodawcę.

W informacji o odstąpieniu od zakupu prosimy podać koniecznie dane kontaktowe oraz nr rachunku, na który ma nastąpić zwrot zapłaconej kwoty.

 

Pobierz formularz zwrotu Pobierz formularz reklamacji

GWARANCJA

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.hfcd.pl pochodzą z legalnych źródeł. Warunki gwarancji określają poszczególni producenci bądź importerzy. Kupując niektóre produkty za pośrednictwem www.hfcd.pl mają Państwo możliwość przedłużenia gwarancji dokonując rejestracji produktu na stronie producenta ( np. narzędzia Bosch Professional)

W celu uzyskani informacji o warunkach gwarancji konkretnego produktu prosimy o kontakt z naszymi doradcami (zakładka kontakt na stronie głównej) t